ششصد و هشتاد!

بعضی میوه فروشی ها انصاف ندارن واقعا!

دیروز عصری رفتیم میوه خریدیم ، نیم کیلو شلیل، نیم کیلو زردآلو و یک کیلو گیلاس و دوتا دونه انبه شد 36 تومن :(

امدم خونه با قیمتی که روی اتکیتهاش زده بود دوباره حساب کردم شدن 21 تومن!!!!

اوف

.

.

.

عکسهای پست 678 رو دوباره اپلود کردم، امیدوارم باز بشن :)

/ 0 نظر / 23 بازدید